TALEP FORMU
Formu Doldurun
Ön Talep Fırsatlarını Kaçırmayın
Gönder
DOĞRU NOKTANIN DOĞUŞU

Türkiye’nin enerji devlerinden ŞA-RA Group bünyesindeki Turk Yapı’dan aldığı ilhamla Nokta Ankara’nın mimarisine imza atan Lejant; mimarlık, iç mimari ve kentsel tasarım alanlarında ulusal-uluslararası projeleri geliştirmesiyle adından sıkça söz ettirirken Turk Yapı öncülüğündeki Nokta Ankara ile benzersiz bir fikre hayat veriyor.

Nokta Ankara’nın eşsiz tasarımı, bir enerji markasının sektöre kazandıracağı ilk örnek proje olma iddiasını ortaya koyuyor. ŞA-RA Group’un 1985 yılından bu yana enerji sektöründeki gücü, enerjiyi simgeleyen noktalara dönüşerek Lejant tecrübesiyle tasarımın ana karakterine yansıyor. Enerjinin en küçük hali olan noktalar bir araya geldiğinde birçok şeklin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bir araya gelen bu noktalar, bir serüvenin yolunu açarak yeni başlangıçların görkemli bir şekilde doğuşunu simgeliyor.

Nokta, doğruların kesişmesiyle çıktığı yolda güçlü bir başlangıca hayat veriyor.ŞEHRİN BULUŞTUĞU NOKTA

Doğru bir proje kendini sadece adıyla anlatabilir, bu yüzden her yerde adından söz ettirir. İşte Nokta Ankara’yı ortaya çıkaran fikir aslında tam da adından geliyor: En prestijli lokasyonda yani en doğru noktada yükseliyor olmak.

Başkentin en değerli noktası Çayyolu’nda, doğru zamanda yükselerek adının hakkını veren proje; iş hayatında, yaşamda, alışveriş ve eğlencede sunacağı yepyeni başlangıçlarla şehrin odak noktasını değiştiriyor.

Projeye ilk aşamada kazandırılacak olan ofis bloğu 22 kattan oluşuyor. Lobiden itibaren kendini gösteren modern tasarım, dubleks ofislerin geniş alanlarına da yansıyor. Şehrin canlılığını ve heyecanını yaşayacağınız teraslı ofisinizde cadde konseptinin sunduğu keyifli çalışma hayatı, 24 saat güvenlik hizmetleri ve kapalı otopark...

Birbirinden özel markalara ev sahipliği yapacak cadde mağazaları alışverişe canlılık, size ayrıcalık kazandırıyor.

Loft rezidansların dubleks yapısıyla yaşam alanınız modern bir tasarıma ve ferahlığa kavuşuyor. Kendinize ayıracağınız keyifli vakitler için tamamı geniş terasla tasarlanan 116 adet rezidansta yaşamınızın yeni tanımı: lüks.